Dom, mieszkanie, rodzina

Kobiety lubią chwalić się swoimi związkami w sieci.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom naszych nauczycieli do tego, ażeby się wytrwale uczyć, lecz też namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach niemała liczba koleżanek wyjątkowej urody. Czasem, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką piękną dziewczynę w jednej klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, ażeby tylko udało się zwrócić uwagę „tej jedynej”. W końcu się udaje. Jesteście parą, lecz coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, lecz po pewnym czasie wychodzi na jaw, iż nie możesz o niej zapomnieć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Powinniśmy w takich przypadkach myśleć i działać metodycznie. Bardzo ważnym problemem jest powód waszego rozstania. Nie łatwo jest powrócić do byłej dziewczyny, kiedy zdradziliśmy ją z inną. Powinniśmy wówczas odzyskać ponownie jej zaufanie, a to ciężka droga i nie za każdym razem prowadzi do sukcesu. Sprawa jest łatwiejsza, jeśli rozeszliście się, ponieważ wzajemne uczucie osłabło oraz coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, że po pewnym czasie ponownie się spotkamy, a na pewno znowu zaiskrzy. Czasami jednakże powinniśmy na początek udowodnić, że zaszła w nas istotna zmiana. Powód rozstania jest więc kwestią kluczową! Potem ustalamy, jaki jest obecny status naszej byłej dziewczyny. W szkole będziemy mogli to ustalić niezwykle szybko, gdyż nigdy nie braknie osób, które doniosą nam o kolejnym związku naszej byłej. Jeżeli nie posiadamy takich ważnych informacji od znajomych, pozostaje nam zawsze facebook, twitter albo inny portal, z którego, ona korzysta. Dziewczyny lubią chwalić się swoimi związkami w sieci. Portale pomagają nam również określić nastrój naszej byłej dziewczyny. Gdy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne zdjęcia i teksty, to dobra nasza!

 

Wciąż tęskni a także wyczekuje na twój krok. Będziemy mogli wtedy się odezwać neutralnie i próbować niezwykle delikatnie a także z wyczuciem odzyskać początkowo jej nadszarpnięte zaufanie, a w przyszłości też jej serce. Natomiast jeżeli wrzuca zdjęcia z imprez, przedstawiające, jak dobrze się bawi, to oznacza, że chce o waszym związku zapomnieć jak najszybciej się da. Możemy wtedy subtelnie odwdzięczyć się tym samym (ale bez przesady!). Na pewno szybko rozpocznie z nami ciężką rozmowę na komentarze lub sms-y! Jej wzburzenie może stać się naszym sprzymierzeńcem, kiedy potrafimy je odpowiednio wykorzystać i ukierunkować. Skrajne emocje to znak dużego zaangażowania. Warto pamiętać o tym fakcie! Jako były chłopak znamy naszą ex. Powinniśmy wiedzieć jak się zachowuje, gdy jest jej przykro. Wiemy, co nas może czekać gdy odezwiemy się po zerwaniu. Zazwyczaj dziewczyny posiadają bardzo drapieżny charakter, więc również jesteśmy zmuszeni pokazać pazurki, jednocześnie ukazując gotowość do ich schowania.

 

Musimy pamiętać, że ostateczna decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od dziewczyny. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie stosowali, to i tak najbardziej istotne jest nasze. Jeżeli to był poważny związek, dla którego potrafimy bardzo dużo poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej ex – udowodnić, iż żar naszej miłości płonie tylko dla niej!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *