Dom, mieszkanie, rodzina

Podłoga winylowa jest znakomitym wyjściem również w trakcie zimy, bo jest bardzo ciepła w dotyku a także miękka.

Panele z winylu są popularne na naszym rynku, ponieważ zapewniają świetną atmosferę w wielu pomieszczeniach. Mają również mnóstwo innych, pozytywnych aspektów. Można wśród nich wymienić możliwość szybkiego montażu, co umożliwiają specjalne zatrzaski. Dlatego do zamontowania paneli z winylu nie musimy wykorzystywać fachowych narzędzi, lecz można to zrobić wręcz własnymi rękoma.

Panele winylowe LAYRED EIR zapewniają komfort osobom, które lubią chodzić w domu boso. Podłoga winylowa jest świetnym wyjściem nawet podczas zimy, bo jest ciepła w dotyku i miękka. Chodzenie po takiej podłodze to prawdziwa radość. Podłoga winylowa odróżnia się też łatwą pielęgnacją. Tego typu panele są wysokoodporne na roztocza a także wodę, a ich pielęgnowanie polega jedynie na odkurzaniu oraz przecieraniu mopem czy ścierką. Powinno się to wykonywać regularnie, a będą nam służyć przez długi czas.

Winylowe panele MODULEO EIR są wszechstronne i można je położyć w każdym wnętrzu. Są trwałe, poprzez co ich montaż wręcz w wilgotnym pomieszczeniu nie stanowi przeciwwskazania. Winylowe panelowe mają specjalną warstwę wierzchnią powodującą, że są wysoko odporne na naciski, dlatego mogą być bez problemu wykorzystywane w pokojach intensywnie używanych.

Panele winylowe LAYRED EIR są zrobione z polichlorku winylu, a więc surowca syntetycznego używanego, przykładowo do produkowania gramofonowych płyt. Są wykonane z paru warstw i wykończone poliuretanem. Powoduje to podwyższenie jakości powierzchni. Kluczową różnicą w odniesieniu do klasycznych paneli jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni panela jest tłoczony dopiero na ostatniej warstwie. Poprzez to nie trzeba się martwić tym, iż faktura z upływającym czasem stanie się mniej widoczna, za sprawą działania promieniowania UV albo zwyczajnego wytarcia.

Dzięki należytemu opracowaniu winylowe panele MODULEO EIR są wyjątkowo odporne na wszelkie zabrudzenia, za sprawą czego mogą być używane w wszelkiego typu biurach, sklepach, butikach lub miejscach użyteczności publicznej. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się od paneli tradycyjnych, ale można je zakupić w zdecydowanie większej ilości wersji kolorystycznych. Mają też różną grubość. Odmiennym rodzajem paneli są płytki z winylu, które pod względem wyglądu przypominają wykorzystywane dawniej linoleum, czyli wykładzinę która wykonana była z utwardzonej oraz specjalnie rozwałkowanej masy plastycznej. Na naszym rynku dostępne są nawet panele winylowe które imitują całkiem inne materiały, jak przykładowo kamień czy stal, jak też panele trójwymiarowe 3D, które wyglądają wyjątkowo oryginalnie.

Warto zaznaczyć, że panele winylowe LAYRED EIR sa niezwykle stabilne. Jest to ważna zaleta jeśli chodzi o materiał na podłogę. Materiał wykorzystany w trakcie produkcji paneli jest odporny na działanie wody a także jest ryso odporny, ani nie odbarwia się. Dlatego też panele winylowe mogą być stosowane w wnętrzach takowych jak przykładowo pomieszczenie kuchenne czy toaleta oraz dodatkowo w domach, gdzie przebywają czworonożni pupile. Są również bardzo odporne na usterki mechaniczne, a zatem upadek ciężkiego artykułu nie grozi na szczęście wymianą albo naprawieniem podłogi.

Panele z winylu MODULEO EIR to też doskonałe rozwiązanie do mieszkania w bloku, bo posiadają dobre właściwości jeśli rozchodzi się o nośność dźwięków. To zwłaszcza istotne w blokach z wielkiej płyty, gdzie wręcz chodzenie w obuwiu często może powodować efekt uporczywego stukania. W dodatku winylowe panele posiadają właściwości antypoślizgowe, a zatem są w pełni bezpieczne dla maluchów albo ludzi w starszym wieku.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *