Rozrywka

Seria Pop! jest dzisiaj rozpoznawalna na całym świecie.

Winylowe figurki z kanciastymi oraz dużymi głowami to znak rozpoznawczy działalności pop figurki. Seria Pop! jest dziś znana na całym świecie. Co się kryje za wielką sławą kolekcjonerskich figurek Funko Pop!?

Figurki kolekcjonerskie Funko Pop!

Funko jest amerykańską działalnością, którą założono w 1998 roku. Dzisiaj jest jednym z największych producentów figurek a ponadto innych rzeczy dla kolekcjonerów. Kolekcjonerskie figurki Funko Pop! przyciągają naszą uwagę nietypowym dizajnem. Są wykonane z winylu- tworzywa sztucznego. Mają kanciaste, duże głowy, jakie w połączeniu z nieco mniejszymi korpusami stworzyły bardzo rozpoznawalne zestawienie. Niesamowicie dokładne wszelkich detali to ich następny atut. Całość umieszczana jest w eleganckim pudełeczku , które ma dodatkowo okienko – nie wyrzucajmy go, ponieważ nasza figurka może wtedy stracić na swojej wartości. Natomiast tym, co spowodowało, iż figurki Pop! są tak popularne, jest ich ekskluzywność oraz nawiązanie do pop-kultury. W ten sposób nie tylko i wyłącznie pobudzają w wielu ludziach pasję do kolekcjonerstwa, ale też potrafią być kapitalnym rozwiązaniem na lokatę kapitału. Takie figurki z poniektórych serii osiągają niewyobrażalne kwoty na przeprowadzanych aukcjach. Firma na bieżąco oddaje do sprzedaży nowe serie produktów, wśród których każdy ma możliwość odnaleźć coś dla siebie.

Figurki Funko Pop! sprzedawane są w licencjonowanych seriach, dzięki czemu wielbiciele animacji, filmów, seriali, gier komputerowych, komiksów, a także piosenkarzy czy aktorów mają okazję bez kłopotu stworzyć kolekcję swoich ulubionych osobowości.

Wśród najbardziej znanych serii figurek Funko Pop! zaliczamy: Star Wars , Harry Potter , Gra o Tron, Rick & Morty z Disney’a: Toy Story, Kraina Lodu, Król Lew, Mała Syrenka i inne , Marvel: Avengers jak również Iron Man, Thor, Hulk a także inni , DC Comics: Wonder Woman, Batman, Superman oraz inni ,Dragonball Z, Overwatch, Władca Pierścieni

Dostępne są również figurki Pop, które prezentują znane osoby, na przykład wynalazców, piosenkarzy, aktorów. Spersonalizowanych figurek doczekali się m.in. królowa Elżbieta II a także książę Harry, Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Alfred Hitchcock, Jaś Fasola.

 

Gdzie należy kupować te figurki!?

 

Jeżeli chodzi o popularność figurek Funko Polska też ma wielkich kolekcjonerów, którzy stale powiększają własne zbiory o nowe figurki. Dzisiaj figurki Pop! są do kupienia w bardzo wielu punktach sprzedaży. Mamy możliwość kupić je w sklepach z zabawkami, sklepach muzycznych, sklepach z filmami, z grami komputerowymi. Jednak najszerszy wybór figurek czeka na klientów w internetowych sklepach jak również na organizowanych aukcjach – także tam można nabyć niedostępne już modele. Średni koszt za figurkę kolekcjonerską firmy Funko Pop! to około 55 złotych, ale niektóre produkty z limitowanych edycji osiągają wartości od stu zł do ponad 300 złotych. By nabyć je taniej, powinniśmy porównywać propozycje pomiędzy kilkoma sklepami a także polować na promocje.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *